Home - strona główna Stowarzyszenia2KOP.pl. płk rez. mgr inż. Krzysztof Załóg
Bydgoszcz, 22.09.2014 r.
Ostatnia aktualizacja danych: 22.09.2014 r.

Fotoreportaż
ze spotkania z okazji świąt rodzajów wojsk
w dniu 19.09.2014 r.

( Zdjęcia: Czesław Hrut i Adam Pawłowski )

Logo spotkania.

W dniu 19 września 2014 r., w gościnnej restauracji “Cztery Pory” przy ul. Pięknej w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie koleżeńskie członków Stowarzyszenia Żołnierzy, Pracowników i Sympatyków 2. Korpusu Obrony Powietrznej z okazji świąt rodzajów wojsk obchodzonych na przełomie miesięcy sierpień - październik.

W tym roku odstąpiliśmy od świętowania na terenie Aeroklubu Bydgoskiego ze względu na możliwość wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych. W ubiegłym roku o tej porze smagał nas wiatr i moczył deszcz. Tym razem w ciepłej i sympatycznej atmosferze spotkało się 40 członków Stowarzyszenia oraz Dziekan Inspektoratu Wsparcia SZ ks. kanonik płk Zenon SURMA, Z-ca D-cy 2. RWT SP mjr Michał LEDZION i Mecenas Stowarzyszenia - Prezes MBroker Ubezpieczeniowy p. Krzysztof SOSNOWSKI.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania.

Przywitania znajomych.

Już są prawie wszyscy.

Uczestnicy spotkania otrzymali , co jest już tradycją, okolicznościowe znaczki. Po przywitaniu zaproszonych gości i złożeniu życzeń z okazji świąt rodzajów wojsk, Prezes Stowarzyszenia przedstawił prezentację wykonanych zadań w tym roku.

Przemawia Prezes Stowarzyszenia.

Na tym zakończyła się oficjalna część uroczystości i Prezes zaprosił wszystkich do suto zastawionego stołu.

Miły i smakowity widok.

Czas spędzany na rozmowach i wspomnieniach bardzo szybko mijał i po kilku godzinach aż żal było się rozstawać. Spotkanie koleżeńskie trwało do 21.00.

Można rozpoczynać spotkanie.

Rzut na restauracyjną salę.

Uczestnicy spotkania.

Rozmowy przy stole.

Mecenas Stowarzyszenia (pierwszy z lewej) w dyskusji.

Rozmowa na stojąco z kubkiem kawy.

Uczestnicy spotkania.