Home - strona główna Stowarzyszenia2KOP.pl. płk rez. mgr inż. Krzysztof Załóg
Bydgoszcz, 26.06.2014 r.
Ostatnia aktualizacja danych: 26.06.2014 r.

Fotoreportaż
z udziału w VIII Międzynarodowej Wystawie Wszystko dla Lotnictwa “AIR FAIR 2014” w Bydgoszczy
w dniu 30.05.2014 r.

( Zdjęcia: Krzysztof Załóg, Roman Farian i Czesław Hrut )

AIR FAIR 2014

W dniach 30-31.05.2014 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. w Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej 107, odbyła się VIII Międzynarodowa Wystawa Wszystko dla Lotnictwa “AIR FAIR 2014”. Hasło tegorocznej wystawy brzmiało INNOWACJE PRZYSZŁOŚCI.

Śmigłowce przed pawilonem wystawy.
Śmigłowce przed pawilonem wystawy. Foto © Krzysztof Załóg

Dzięki uprzejmości i na zaproszenie Prezesa Zarządu - Dyrektora Naczelnego WZL Nr 2 Dariusza Sokólskiego, kilku członków naszego Stowarzyszenia miało przyjemność uczestniczenia w uroczystości otwarcia i zwiedzania wystawy w dniu 30.05.2014 r. Z ramienia Stowarzyszenia Żołnierzy, Pracowników i Sympatyków 2. KOP wystawę zwiedzali m.in.:

• Prezes Stowarzyszenia płk rez. Krzysztof Załóg;
  • Zastępca Prezesa ppłk rez. Czesław Hrut;
  • Skarbnik Stowarzyszenia ppłk rez. Henryk Nazarewicz;
  • Członek Zarządu Stowarzyszenia płk w st. spocz. Edmund Łączny;
  • Członek Zarządu Stowarzyszenia ppłk rez. pil. Janusz Niewiadomy;
  • Członek Stowarzyszenia płk rez. pil. Stanisław Szajczyk;
  • Członek Stowarzyszenia ppłk rez. Stanisław Bober.

Członkowie Stowarzyszenia oczekują na rozpoczęcie uroczystości otwarcia wystawy. Foto © Krzysztof Załóg.

Prezes Stowarzyszenia i Zastępca Prezesa wraz z Szefem 2. RWT SP ppłk. Wiesławem Terebą przed pawilonem wystawy. Foto © Roman Farian.

Członkowie Stowarzyszenia z Szefem 2. RWT SP przy samolocie Lockheed C-130 Hercules w polskich barwach. Foto © Czesław Hrut

Sprzęt wojskowy udostępniony dla zwiedzających.
Sprzęt wojskowy udostępniony dla zwiedzających. Foto © Czesław Hrut