SPOTKANIE KOLEŻEŃSKIE Z OKAZJI ŚWIĄT RODZAJÓW WOJSK

wpis w: Spotkania | 0

Jest już tradycją naszego Stowarzyszenia, że jesienią, gdy kumulują się święta różnych rodzajów wojsk, organizujemy spotkanie koleżeńskie.

28 sierpnia – Święto Lotnictwa Polskiego,
1 września – Święto Wojsk Obrony Przeciwlotniczej,
15 października – Święto Wojsk Radiotechnicznych,
18 października – Święto Wojsk Łączności i Informatyki

Impreza odbyła się,  14 października 2022 r. w restauracji „Cztery Pory” w Bydgoszczy. Przybyło na nią 30 członków stowarzyszenia oraz zaproszeni goście: Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Osiedla Błonie – Radny Bydgoszczy, Przewodniczący Rady Osiedla Błonie i Dyrektor Aeroklubu Bydgoskiego.      Nasi Jubilaci otrzymali serdeczne życzenia oraz pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik imprezy dostał okolicznościowy magnes na lodówkę. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, przy konsumpcji pysznych dań przygotowanych przez restaurację „Cztery Pory”.