Spotkania opłatkowe u naszych przyjaciół grudzień 2018 r.

wpis w: Fotoreportaże | 0

zdjęcia 22 ODN i „Żandarm”

Tradycyjnie w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele Stowarzyszenia uczestniczą w spotkaniach opłatkowych organizowanych przez przyjaciół naszego Stowarzyszenia. Na zaproszenie Dowódcy 22. Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania Prezes Stowarzyszenia uczestniczył w dniu 14 grudnia w spotkaniu opłatkowym z kadrą i pracownikami resortu Obrony Narodowej Ośrodka zorganizowanym w Klubie „Logistyk”.

Tego samego dnia po południu Koło Bydgoszcz Stowarzyszenia „Żandarm” gościło na swoim spotkaniu opłatkowym w restauracji „Zawisza” reprezentację naszego Stowarzyszenia w osobach Prezesa i Wiceprezesa.

Na zakończenie okresu przedświątecznego w dniu 19 grudnia uczestniczyliśmy w Uroczystym Spotkaniu Wigilijnym organizowanym przez Radę Osiedla Błonie. Wszystkim przyjaciołom naszego Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za zaproszenia na spotkania opłatkowe.