Fotoreportaż ze spotkań wielkanocnych w jednostkach współpracujących ze Stowarzyszeniem

wpis w: Fotoreportaże | 0

płk rez. mgr Krzysztof Załóg
Bydgoszcz, 19 kwietnia 2014 r.
Ostatnia aktualizacja danych: 19.04.2014 r.
Zdjęcia: Marcin Tycner i Sebastian Slinko

Jest już tradycją, że Dowódcy Jednostek, którzy podpisali porozumienia o współpracy z naszym Stowarzyszeniem, zapraszają przedstawicieli Stowarzyszenia na świąteczne spotkania.

W dniu 11 kwietnia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczestniczyliśmy w spotkaniu kadry i pracowników wojska 22. Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania, które odbyło się w Klubie 1 Brygady Logistycznej. Dowódca płk pil. Arkadiusz Poluszyński złożył wszystkim żołnierzom, pracownikom i gościom życzenia spokojnych, ciepłych, radosnych i rodzinnych nadchodzących Świąt.

Dowódca 22 ODN wita delegację Stowarzyszenia.
Dowódca 22 ODN składa świąteczne życzenia.
Kadra i pracownicy wojska 22 ODN.

Również Dowódca 2 RWT SP nadesłał zaproszenie na spotkanie wielkanocne. Odbyło się ono w dniu 16 kwietnia na terenie jednostki. Dziekan Dekanatu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych ks. kanonik płk Zenon Surma pobłogosławił posiłek, a Dowódca ppłk Wiesław Tereba złożył zebranym oraz ich rodzinom życzenia świąteczne.

Życzenia składa Dowódca 2. RWT SP.
Dziekan IW czyta życzenia od Biskupa Polowego.
Kadra i pracownicy wojska 2. RWT SP.