Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia

wpis w: Organizacyjne | 0

Posiedzenie poświęcone było omówieniu spraw organizacyjnych związanych z planowanym wcześniej, spotkaniem Członków Stowarzyszenia z okazji rocznicy powstania 2. Korpusu Obrony Powietrznej oraz Święta Lotnictwa i Artylerii Obrony Przeciwlotniczej.

Zarząd ustalił datę spotkania na 9.09.2009 r. Dla zabezpieczenia strony logistycznej ustalono składkę w wysokości 20,00 zł.

Oprócz tej informacji o spotkaniu, na naszej stronie internetowej, Członkowie Stowarzyszenia otrzymają zaproszenia, które zostaną wysłane pocztą. Niezależnie od tego, Zarząd zaprasza na to spotkanie wszystkie osoby, które dotychczas nie są Członkami Stowarzyszenia, a które chcą wstąpić w nasze szeregi i być obecne wśród ludzi emocjonalnie związanymi z 2 KOP.